Temmuz 2013 ikizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2013 ikizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Sevgili ikizler Burcu ve yükselen Burcu ikizler Burcu olanlar, ikizler Burcu Temmuz 2013 aylık yorumumuz şu şekilde; Bu ay maddi konulara odaklı olacaksınız. Bunun yanında aşk ve eğlence hayatınız zirve yapabilir. Sizi tanıyan, destekleyen ve heyecanlandıran ilişkinizle kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Ortaklaşa işleriniz, eşinizin parası gibi konularda ortaya çıkacak hadiseler birkaç gün boyunca sizi hassas kılabilir. Para alışverişi, ödemeler ve satın alma konularında hassas birkaç gün geçirebilirsiniz ya da sevdiğiniz insanın veya ortağınızın hayatında bu gelişmelere şahit olabilirsiniz. Spor aktiviteleri, hobi, sanatla ve yaratıcılıkla ilgili uğraşlarda mücadeleleriniz çoğalabilir. Çocukları olanlar yine onlarla uğraşacakları bir süreç içinde olacaklar. Gönlünüzdeki kişiye karşı eleştirisel olmayın. Değişik ve sıra dışı insanlarla bir araya gelme ve sosyal çevrenizden yararlanma konusunda gözden kaçırdığınız olayları değerlendirmeniz gereken bir süreç içinde olacaksınız. Mesleki hayatınızda değişmesi gerekenleri gözden kaçırmayın. Yakın çevre ilişkileriniz, akraba, kardeşler, komşularınızla olan iletişiminizde bu ay dikkatli adımlar atmalısınız. Yine yolculuk, eğitim, alım-satım, pazarlamaya dayalı hususlarda da sorunlar belirebilir. Bu süreç süresince  anlaşmalar yapmaktan ve imza atmaktan sakının. Ev ve aile yaşantınız da bu süreçten etkilenecektir.

Almanız gereken ödemeleri tahsil edebilirsiniz. İlişkiniz sebebiyle çevrenizle ya da arkadaşlarınızla gerilimler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanların yaşamları ile uğraşmak, onların edindiği deneyimlere tanık olmak, onlarla diyaloğunuzu arttırmak gibi etkileriniz fazla olacak. Yine satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, teknoloji, seyahat gibi işleriniz ön planda olabilir. Kariyer ve iş alanlarınızda uzun zamandır beklediğiniz bir iş devreye girebilir. Odağınız daha çok ailevi meselelerde olacağından, bu iş ve aile hayatınız arasında duygusal bir seçim yapmak durumunda kalabilirsiniz. ikizler Burcu Temmuz 2013 ayına ait yorumumuzun sonunda hepinize keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir ay geçirmenizi diliyoruz…

ikizler burcu

Bir önceki yazımız olan ikizler Burcu 01 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumu başlıklı makalemizde ikizler burcu, ikizler burcu 01 Temmuz 2013 ve ikizler burcu günlük hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*