Şubat 2014 ikizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Şubat 2014 ikizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Sevgili ikizler Burcu ve yükselen Burcu ikizler Burcu olanlar, Şubat 2014 ikizler Burcu aylık burç yorumumuz şu şekilde; 9 Şubat tarihinden itibaren, Venüs’ün terazi burcuna girmesiyle beraber sizler için aşk, çıkma, Cinsellik, gönül ilişkileri kısaca sizi bağlılık sorumluluğuna girmek istemediğiniz ilişkiler açısından yeni bir dönem başlamış olacaksınız. Bu dönem içinde, ilgili ve sevgi dolu tavırlarınız karşı cinsin oldukça ilgisini çekecek bu son derece olumlu gelişmelere açık olabilir, aşkı yeniden tanımladığınızı fark edeceksiniz. Yaşamı dolu dolu her yönüyle paylaşacağınız insanlarla tanışmak, bir araya gelmek isteyebilir, kendinizi nasıl ilgi odağı yapacağınızı kolayca çözebilirsiniz. Nefes kesici bir görüntüye sahip olacağınız için gerçekten de bu dönemde aşk konusunda şansı yakalamış burçlardan birisiniz. Mutlu olmak adına attığınız her adım yaşadığınız ilişkideki bazı olumsuzlukları görmezden gelmenize sebep olacak. Daha olumlu ve yapıcı bir şekilde sorunları çözmeniz, ilişkinizin mihenk taşı görevini görecek. Karşı cins üzerindeki baskınlığınız sebebiyle, bazı zamanlar kaçamaklar yapmak isteyebilir ve sevdiğiniz kişinin üzülmesine sebebiyet verebilirsiniz. Bu konulardaki etki tamamen doğum haritanızdaki enerjiler nispetindeki görülecek bir durumdur.

Bu zaman diliminde dikkatli olmanız gereken tarihler 14-27 Şubat olup, sizlerle bu zaman aralığında, yüzeysel ve kibirli davranışlarınızdan uzaklaşmalısınız, değişkenlikler göstermemeli, tutarlı bir davranış içerisinde olmalısınız. Hesaplar yapmayı bırakmalı ve olayları kendi pencerenizden değerlendirmeyi terk etmelisiniz. Şubat 2014 ikizler Burcu aylık burç yorumumuzun sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir ay diliyoruz…

ikizler burcu

Bir önceki yazımız olan 31 Ocak 2014 ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu başlıklı makalemizde ikizler burcu, ikizler burcu 31 Ocak 2014 ve ikizler burcu günlük hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*