Ocak 2014 ikizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2014 ikizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Sevgili ikizler Burcu ve yükselen Burcu ikizler Burcu olanlar, Ocak 2014 ikizler Burcu aylık burç yorumumuz şu şekilde; Bu ay sizler için aşk yaşamınızda bazı hareketliliklere gebe olabilir. Bu sebeple ilişkinizde iletişim unsurlarına odaklanacaksınız. Doğru ve eksiksiz bir biçimde aklınızdakileri anlattığınız, rahatladığınız ve karşınızdaki kişinin de aynı davranışları sergilemesiyle yakaladığınız ortam sizi mutlu edecek ve doğru kararı aldığınıza inanacaksınız. Karşılıklı konuşmalardan kaynaklı olarak, bu dönemde ortaya çıkabilecek tüm problemleri uzamadan giderebileceksiniz. Özellikle bu dönemde konuşmayı çok severken, dinlemeye bu derece sabır ve ilgi gösteriyor oluşunuz dikkat çekici bir gelişmedir. İkizler burcu özellikleri sayesinde bu dönemde popülerliğinizi artırabilir ve tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Partnerinizle ya da karşınızdaki kişilerle iletişim konusunda yaşadığınız olumlu gelişmelerden kaynaklı olarak, bu döneminiz oldukça güzel ilerleyecektir. Eğer ilişkinizde bir sıkıntı ortaya çıkarsa, içinde bulundunuz mutlu ve huzurlu ortamın bozulmaması adına bu sıkıntıyı görmezden gelmemelisiniz. Sıkıntı giderilmediği sürece, devamlı karşınıza çıkacak ve sizi devamlı rahatsız edecektir.

Aile, ev ve iç dünyanızla ilişkili konularda, Satürn’ün etkisi altına gireceğiniz 2 Ocak tarihinden itibaren zorlu sınavlara tabi tutulabilirsiniz. Bu dönemde alacağınız dersler, özellikle ikizler burcu kadını için, oldukça önemli olacaktır. Sorumluluk almaya yönlendirileceğiniz bu süreçte zorlanabilirsiniz. Ancak bu sayede artık daha derin düşünmeye başlayacak ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebileceksiniz. Sorumluluklarınız ve bunları bilerek hareket edebilmeniz bu dönemde, size ve karakterinize oldukça etkili bir düzenleme seçeneği sağlayacaktır. Karasızlıklar, hareketli yaşamlar, eğlenceli kimliklerle tanınan sizler, daha çok sorumluluklarınızla yüzleşeceğiniz bu dönemde, ciddileşme, ağırbaşlı davranışlar sergilemek ve geleceğinizi planlamak için adımlar atmak zorunda kalacaksınız. Bu durum sizin için büyük bir ders niteliği taşıyacaktır. Bu uzun süreçte çok daha zorlu zamanlardan geçebilirsiniz. Ancak yavaş yavaş etkisini göstermeye başlayan Satürn etkisiyle sorumluluk almaya başladıkça çok daha kolay bir hale gelecektir. Aile kurmak isteyebilirsiniz, ailenizle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz, yeni bir yaşama başlayabilirsiniz ya da yaşayacağınız sarsıntılarla hiç beklenmedik sorumluluklar almak zorunda kalabilirsiniz. Tüm bu sorumluluk alma zorlamaları sizi bu dönemde dışarıdan gelen baskılarla birlikte karşılaştığınız tüm sıkıntıları göden geçirebilmeniz için ortam oluşturmak içindir. Bu durumlarda ister istemez harekete geçeceksiniz.

Özellikle ikizler burcu erkeği için, ev ve aile konularında bazı düzenlemeler söz konusu olabilir. Yeni bir eve taşınabilirsiniz ya da evinizde büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Ailenizin baskısıyla pek çok sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz ya da sorumluluklardan kaçmak için bir takım bahaneler üretebilirsiniz. Ancak Satürn’ün etkisinden dolayı bu dönemde sorumluluklardan kaçmak gibi bir şansınız bulunmuyor. Ancak beklenmedik gelişmelere maruz kalmanız olası. Bu nedenle aniden yuva kurmalar, uzun vadeli isteklerin gerçekleştirilmesi ya da an meslek değişimleriyle karşılaşabilirsiniz. Yeni bir şehir, yeni bir yaşam gündeme gelebilir. Ocak 2014 ikizler Burcu aylık burç yorumumuzun sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir ay diliyoruz…

ikizler burcu

Bir önceki yazımız olan 01 Ocak 2014 ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu başlıklı makalemizde ikizler burcu, ikizler burcu 01 Ocak 2014 ve ikizler burcu günlük hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*