İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Sevgili İkizler, saat 02:03 Venüs-Neptün olumlu görünümü, mali konularda ve işinizle ilgili meselelerde hayale kapılmadan ciddi bir incelemede bulunmanızı sağlayan bu enerji, ideallerinize uygun şekilde ilerlemekten yana olduğunuzu gösteriyor. Her şeyi sağlama alma arzunuz bir hayli yükseliyor.
Saat 08:44 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle ilişkimizi güçlendirir. Hem tutkulu hem de kendimizden emin şekilde günü geçirmemizde destekleyicidir.
Saat 11:36 Ay-Satürn görünümü, partnerinizin veya ilişki meselelerinde her iki tarafın da kendi isteklerini olgunlukla ifade etmelerinin yararlı olacağını gösteriyor. İş konularında da durum böyledir.
Saat 20:08 Ay-Uranüs olumlu görünümü, farkınızı ortaya koymak, isteklerinizi elde etmek, günü keyifli bir şekilde geçirmek  adına sizi kuvvetlendiricidir. Ruhunuzun zenginlikleri dışa yansıtmanız için teşvik edicidir. Kendinizi daha çok düşünür, daha fazla mutlu etmeye çalışabilirsiniz.
KPSS sınavına katılacaklara kolaylık ve başarılar dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorum

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar başlıklı makalemizde İkizler Burcu 20 Kasım 2016 Pazar, İkizler burcu günlük burç ve İkizler burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*