İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Sevgili İkizler saat 06:14 sonrası etkili olacak Ay-Aslan burcu geçişinde, aktif bir şekilde hareket edebilir, bulunduğunuz alanda söz sahibi olabilirsiniz. Toplumla ilişkiniz en az yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantınız kadar güçlüdür. Fikirlerinizi öne sürmekten, kabul ettirmekten zevk alırsınız. Sevdiklerinizin varlığını yanınızda hissetmek, size sevgi ve özen göstermeleri hoşunuza gidebilir. Bugün ruhunuz bir çocuk gibi coşkulu olduğundan, duygularınızı ifade ediş tarzınızda da bunun yansımalarını görmek mümkündür. Özgürce kendinizi öne sürebilirsiniz.
Saat 10:48 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, şu andaki mevcut sorunlarınıza yeni çözüm yolları bulabilmeniz adına size kuvvet verir. Ancak bu kuvvet sadece dışarıdan beklenmemeli, sizin de kendinize, kararlarınıza, durumunuza gerçekçi şekilde bakarak bir yön belirlemeniz gerekir. Ailevi, finansal, ilişki veya hangi konuda bunalıyorsanız, şikayet ve isyan etmek yerine, neler yapabileceğinizi bilinçli şekilde düşünmenizde fayda vardır. İşte o zaman içsel ve dışsal anlamda hayata güçlü bir yanıt verebilir, kendinizden emin olursunuz.
Saat 19:48 Ay-Mars karşıtlığı, fikirlerimizi özgüven duygumuzla öne süreriz. Kimseden çekinmeyiz. Çevremizle bağımız gayet güçlüdür. Baskıya boyun eğmeyiz. Eğer bir şeyler canımızı sıkıyorsa bunu dile getiririz.  Etrafımızdaki insanlar bizden etkilenirler. Farklı özelliklerimizle ilgi odağı oluruz.  Dış dünyanın bizi etkilemesine izin vermeyiz.
İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

İkizler Burcu Günlük Yorum

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde İkizler Burcu 19 Kasım 2016 Cumartesi, İkizler burcu günlük burç ve İkizler burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*