İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Sevgili İkizler, saat 03:50 Ay-Jüpiter görünümü, konu para olduğunda hassas düşünmemize neden olur. Elimizdeki miktar yüksek dahi olsa kaygılanırız. Yetersizse bir şeyleri kafamıza takabiliriz. Maneviyattan ziyade, maddi kazancı önemseriz. Çünkü güvence bizim için, yarınların teminatıdır. Çocuklarımızın üzerine titreriz. Ufak problemleri gözümüzde büyütebiliriz.
Saat 05:39 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan kimseye muhtaç olmadan yaşamak için ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz yönünde etkileyicidir.
Saat 08:00 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ilişkimizdeki sorunları, abartarak, birbirinizi dinlemeden, anlamadan çözmenin mümkün olmadığını işaret ediyor. Beraberlikte farklı görüşlere saygı duymak gerekiyor. Hiç kimse bir başkasıyla aynı düşünmek zorunda değil. Eviniz içinde huzur bulmak istiyorsanız, çözümcül yaklaşımlara ihtiyacınız var. Anlaşmazlıklar varsa, bunları itişerek, ben haklıyım diyerek çözemezsiniz. Anlayalım, dinleyelim ve birbirimize zaman ve anlayış tanımayı bilelim.
Saat 15:10 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için, güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen isteklerinizi elde edemeyeceğinizi düşünerek kaygılanabilirsiniz.
Saat 19:04 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, partnerinizin kimi zaman ayarsız konuşmaları ve iş hayatınızda yaşanan bir takım sorunlar sizde hayal kırıklığı yaratır. Hele konu, para ve değerlerinizle ilgili olduğunda üzülürsünüz.
Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorum

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma başlıklı makalemizde İkizler Burcu 18 Kasım 2016 Cuma, İkizler burcu günlük burç ve İkizler burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*