İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Sevgili İkizler saat 03:57 Ay-Yengeç geçişinde, insanlarla aranıza belirli bir mesafe koymak, hislerinizi anlatmaktan çekinme veya size ulaşılmasına engel olma gibi tavırlarınız vardır. Hiç bir şeyi beğenmez, kendinizce eleştirir ve daha mükemmel şeylere layık olduğunuzu düşünebilirsiniz. Parasal konularda bir hayli önemlidir. Mali durumunuza göre moraliniz yüksek veya düşük olabilir. Sizin için güvence bilhassa önem taşır.
Saat 14:12 Ay-Venüs karşıtlığı, para olgusunun hayatımızdaki önemini vurguluyor. Bir yandan kazanmak için mücadele veriyoruz. Diğer taraftan elimizdekiyle idare etmeye çalışıyoruz. Bu da bizi bazen oldukça yoruyor.
Saat 17:59 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğinizi, ailenizi, paranızı güvence altına alacak şekilde işlerinizi takip etmeniz anlamındadır.
Saat 19:05 Ay-Neptün görünümü, kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir. Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur.
Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Yorum

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe başlıklı makalemizde İkizler Burcu 17 Kasım 2016 Perşembe, İkizler burcu günlük burç ve İkizler burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*