İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe

Sevgili İkizler Saat 02:35 Ay-Jüpiter görünümü, ailemiz ve kişisel anlamdaki tüm işlerimizi hızlı şekilde yoluna koymaya gayret edeceğiz. Son zamanlarda evimiz içinde eskiye ait mevzular bir hayli etkili olduğu için artık bunları geride bırakmak, rahatlamak, hayatın güzel yanlarının keyfine varmaktan yanayız. Bu görünüm aşk, çocuklar ve günün geri kalanında sizi canlandırıcıdır.
Saat 05:34 Ay-Satürn karşıtlığı, ilişkinizi veya ilişki, iş ortaklığı gibi meselelerin biraz yorucu, hayli zorlayıcı, hatta anlaşmazlıklara davetiye çıkartıcı yönü olduğunu işaret ediyor. Görmezden gelemeyeceğimiz, üstünü kapatamayacağımız problemleri çözümlemek için, yapılması gereken ciddiyetle duruma bakmak olmalıdır. Uzun vadeli düşünmeliyiz. Evet iletişimdeki farklılık, beklentilerin ayrı oluşu can sıkıyor. Gerçekten gideceğimiz yolu, vermemiz gereken kararı iyi tespit etmek için bugünlerde bilinçli olmak zorundayız.
Saat 13:58-17 Kasım saat 03:57 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Yeni bir kararın verilmesi, dün verilmiş olan bir kararın bugün değiştirilmesi yanlış olur. Durumları gözlem altına almak, olur ve olmazları tespit etmek çok daha faydalıdır. Bu zaman süresi içinde birçoğunuz işlerin yavaşladığını, hatta gereksiz yere zaman aldığını, huzursuz ettiğini fark edersiniz. Ancak boşluk etkisi bir yanıyla koruyucudur. Yanlış verilecek bir kararın önüne geçebilir.
Günün gelişmeleri yüzünüzü gülümsetici, gönlünüzü ferahlatıcı olsun. Sevgiler her dem sizlerle beraber olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Yorum

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Kasım 2016 Çarşamba başlıklı makalemizde İkizler Burcu 16 Kasım 2016 Çarşamba, İkizler burcu günlük burç ve İkizler burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*