reklam

İkizler Burcu 15 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı ve enerjik bir gününüzdesiniz. Çok yakınınızda bu enerjinizi paylaşabileceğiniz birisi var. Siz nedense onu görmezden geliyorsunuz. Yeni bir ilişkinin başlangıcı bugün yeşerebilir. Gerekli olan tek şey sizin görebilmeniz ve karşılık vermeniz. Yakın çevreniz de ilgiyle sizin ne yapacağınızı izliyor. Önemli kararların eşiğindesiniz. Vereceğiniz kararlardan pişman olmayacaksınız.

 

 

 

Aşk Yaşamı

Eskiden yaşadığınız bir ilişkiyi bugünlerde çok düşünüyorsunuz. Aslında özlediğiniz o değil, o sıradaki yaşamınız. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissetmiyorsunuz ama yeni bir ilişkinin eşiğindesiniz.

 

 

İş Yaşamı

İş yaşamınızdaki başarınız takdirle karşılanıyor. Başarınızın karşılığını hem maddi hem manevi olarak görüyorsunuz. İş yerinizdeki ufak tefek pürüzlerin sizinle uzaktan yakından ilgisi yok. Canınızı sıkmanız gereksiz.

 

 

Para Durumu

Uzun zamandır yaşayamadığınız bir ferahlık yapmak istediğiniz birçok projeyi gerçekleştirmenize neden oluyor. Yine de fazla harcamadan kaçınmalısınız. Bu konudaki eş dost uyarılarını dikkate almanızda yarar var.

 

 

Dikkat

Önemli kararları verirken gösterdiğiniz temkinli davranışlara bu kez gerek yok. Yine önemli bir kararın eşiğindesiniz. Aklınızın değil, gönlünüzün sesini dinlemeniz sizin için daha hayırlı olabilir.

 

Bir önceki yazımız olan İkizler Burcu 19 Ekim Günlük Fal Yorumu başlıklı makalemizde ikizler burcu 19 eylül fal yorumu, ikizler burcu günlük fal ve ikizler burcu günlük falı hakkında bilgiler verilmektedir.

gölge
Yorum Yaz
Ad Soyad:
Yorum:
gölge

Çeşitli Yazılar

ikizler Burcu 08 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumu Sevgili İkizler Burcu ve yükselen burcu İkizler Burcu olanlar, ikizler Burcu 08 Haziran 2013 tarihli... 
İkizler Burcu 25 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumu Sevgili ikizler Burcu ve yükselen burcu ikizler Burcu olanlar, İkizler burcu 25 Nisan 2013 tarihli... 
14 Ekim 2013 ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili ikizler Burcu ve yükselen burcu ikizler Burcu olanlar, 14 Ekim 2013 ikizler Burcu günlük burç... 
29 Ocak 2014 ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili ikizler Burcu ve yükselen burcu ikizler Burcu olanlar, 29 Ocak 2014 ikizler Burcu günlük burç... 
gölge