2014 ikizler Burcu Yıllık Burç Yorumu

2014 ikizler Burcu Yıllık Burç Yorumu

Sevgili ikizler Burcu ve yükselen Burcu ikizler Burcu olanlar,  2014 ikizler Burcu yıllık burç yorumumuz şu şekilde; Jüpiter gezegeni 2014 yılı boyunca size, genel anlamda bereket ve fırsatlar getirecektir. Bütün bunlara evlilik ve ortaklarınız sayesinde ulaşabileceksiniz. Ufkunuz açılacak, yaşama bakış açınız ve büyümeniz mümkün olabilecektir. Partner seçiminizde ise, inanç ve güveninizi yükseltecek, din ve felsefe görüşlerinize katkılar sağlayacak, size uyum sağlayacak bir eşe ihtiyaç duyacaksınız. Eş olarak seçilen kişi kendi alanında üstün yada çok tanınmış biri de olabilir. Eğer kendi doğum haritanızda Jüpiter ters etkiler altındaysa bu eş seçiminde yanılgılar yaşayabilirsiniz.

Jüpiter yine bu süreç içinde, kişinin maddi anlamda zenginleşmesine ve yücelmesini katkı sağlar. İşinizle ilgili ortaklıklar kurabilir ve işinizi genişletme imkanı bulabilirsiniz. Evli olanlar eşlerine karşı daha sadakat dolu davranırlar ve her türlü imkanlarını eşlerine seferber ederler. Eşit düzeyde anlaşım sağlanan bu evrede evlilikler güçlenir. İleriye dönük yeni planlar yapılır ve eşler birbirlerine karşı daha sevgi dolu olurlar. Doğum haritanızda Yay burcunun bulunduğu evde şans yükselir ve gelecekle ilgili daha inanç ve güven içinde olunur.

2014 yılının Eylül ayına kadar sürecek zorlu satürn transiti, aslan burcundan geçtiği için etkileri de fazlasıyla ağır olmaktadır. Satürn enerjisi, siz ikizler mensupları için, zihninizin ciddi konulara daha çok yönlenmesini sağlıyor. Her alanda titizlik arayan, sabırlı ve derin konular üzerindeki konsantrasyonunuzu çoğaltacak bu transitte, kötümserliğe meyletmeden ve yalnızlık duygusuna yenilmeden kendi sorumluluklarınızı üstlenmeniz gerekiyor. 2014 ikizler Burcu yıllık burç yorumumuzun sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz…

ikizler burcu haftalık

Bir önceki yazımız olan Ocak 2014 ikizler Burcu Aylık Burç Yorumu başlıklı makalemizde ikizler burcu, ikizler burcu aylık ve ikizler burcu aylık aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*